قفسه بندی فلزی | قفسه بندی انباری | شلف سازان | قفسه بندی فروشگاهی دیواری

قفسه بندی فروشگاهی دیواری

 قفسه بندی فروشگاهی یکطرفه دیواری يکی از ضروريات هر فروشگاه کوچک و بزرگی است که به محيط آن نظم می بخشد. صنایع قفسه بندی فلزی شلف سازان یکی از بزرگترین عرضه کنندگان قفسه فروشگاهی دیواری در کشور میباشد.  قفسه فلزی فروشگاهی يک طرفه ، بسيار محکم و مقاوم بوده و براي چيدن انواع کالاها از سبک تا سنگين قابل استفاده می باشد. این نوع قفسه بندی فلزی در ابعاد و طبقات مختلف قابل سفارش میباشد و همچنین امکان نصب اکسسوری های مختلف را نیز دارا میباشد.یکی از نقاط ضعف این نوع قفسه بندی عدم امکان جابجایی ساده آن است.اما مزایایی چون مقرون به صرفه بودن و سهولت نصب و کاربردهای فراوان آن تا حدودی این نقص را رفع نموده است .

عنوان دسته بندی: قفسه بندی فلزی فروشگاهی
از سیستم قفسه بندی فروشگاهی دیواری هم میتوان جهت شلف بندی فروشگاهها و سوپرمارکت ها استفاده کرد و هم در انبار های کوچک میتوان از آن استفاده نمود .قفسه بندی دیواری حتی برای استفاده در انبار منازل هم گزبنه مناسبی میباشد.
 
مزایا و مشخصات فنی سیستم قفسه بندی فروشگاهی دیواری:
قفسه بندی فروشگاهی ديواری  طرح جدید ، دارای طبقات قابل تنظيم می باشد که نصب آن را بسیار ساده نموده است و نصب بازوها و کفی ها نياز به هيچ ، پيچ و مهره ای ندارد. همين امر باعث افزايش سرعت نصب می شود. بنابراين هنگام نصب آنها لازم نيست فروشگاه را تعطيل نماييد، هم چنين به هيچ ابزاری احتياج نداريد و می توانيد در حضور مشتريان و بدون ايجاد سر و صدا، به نصب و جابجايی طبقات اقدام نماييد. علاوه بر آن، مي توانيد ارتفاع طبقات اين قفسه فروشگاهی  دیواری را با توجه به محصولات چيده شده در آنها تغيير دهيد. شما می توانيد با توجه به نياز خود و محيط فروشگاهتان، اين قفسه فلزی ديواری را در ابعاد دلخواه سفارش دهيد.قفسه بندی فروشگاهی دیواری جدید، از جنس فلز بوده و دارای پوشش رنگ کوره ای الکترواستاتيک میباشد که در اثر شستشو با آب زنگ نمی زند، در نتيجه علاوه بر نظافت آسان قابل استفاده در محيط هايی با شرايط آب و هوايی متفاوت میباشد. رنگ قفسه ها خنثی بوده و به بهتر ديده شدن محصولات کمک می کند. قفسه فروشگاهی ديواري قابليت نصب انواع اکسسوری مانند رگال ها، آويزها و انواع سبدها را دارا میباشد.پايه های قفسه بندی فروشگاهی ديواری در ارتفاع های  120و150و200و250و300 سانتيمتر و کفی  با طول های 50 و 70 و90 و عمق های 20و25و30و35و40 سانتيمتر قابل سفارش میباشد.
 
لیست قیمت قفسه فروشگاهی دیواری بهمن ماه 1402:
 
جهت خرید و ثبت سفارش انواع قفسه فلزی فروشگاهی و استعلام قیمت قفسه فروشگاهی با ما تماس حاصل فرمایید.


سفارش از طریق واتساپ