قفسه بندی فلزی | قفسه بندی انباری | شلف سازان | قفسه بندی فلزی بازویی

قفسه بندی فلزی بازویی

 قفسه بندی فلزی کانتی لور یا سیستم قفسه بندی فلزی کانتی لور یکی از انواع رایج قفسه بندی انباری و قفسه بندی فلزی به شمار می رود که به طور خاص برای ذخیره بارهای لوله ای شکل و یا ورق  همچون لوله های PVC ، لوله های فلزی ، پروفیل ها ، انواع ورق های فلزی ، تیر آهن و الوار ساخته شده است. این نوع سیستم قفسه بندی صنعتی راک امکان استفاده از بارها را با استفاده از سیستم های بالابری مانند بالابرها ، جرثقیل های متحرک ، جرثقیل های استاکر و غیره فراهم می کند. سیستم  قفسه بندی فلزی کانتی لور از ستونهایی با یک تیر عمودی و یک یا دو تیر افقی در پایه تشکیل شده است که باعث ثبات این نوع سیستم قفسه بندی میگردد.

عنوان دسته بندی: قفسه بندی فلزی انباری
 در سیستم قفسه بندی فلزی بازویی یا قفسه بندی فلزی کانتی لور ، بار بر روی بازوهای سیستم قفسه بندی کانتی لور قرار میگیرد. این ستون ها از تیرهای فلزی نورد گرم ساخته شده است که امکان نصب در ارتفاع های متغیر را دارند. علاوه بر این ، طراحی سیستم قفسه بندی فلزی بازویی این اجازه  را می دهد تا بارها فقط در یک طرف سازه یا در هر دو طرف قرار بگیرند.
  سیستم قفسه بندی بازویی چگونه کار می کند؟
 سیستم قفسه بندی فلزی کانتی لور متشکل از یک پایه مرکزی سنگین بوده که مجموعه ای از بازوهای فولادی  به آن متصل میباشند ، محل نصب این بازوها می تواند تغییر داده شود ومتناسب با نیازهای خاص تحمل بار سازگار شود. ایمنی کالاهای بارگذاری شده کاملا در نظر گرفته شده است. این نوع قفسه فلزی سفارشی ، سنگین و فولادی را می توان تا 10 متر ارتفاع پیاده سازی کرد. هنگامی که دو طرفه باشد حداکثر ظرفیت ذخیره سازی را فراهم می کند و هنگامی که صاف در کنار دیوار قرار می گیرید که به آن سیستم قفسه بندی بازویی یکطرفه هم گفته می شود، باعث صرفه جویی در فضای کف می شود. جهت بارگذاری  و تخلیه کالاهای سنگین میتوان از یک بالابر استفاده کرد. ضمنا این نوع قفسه بندی فلزی امکان دید کامل و دسترسی مستقیم به کالاها را فراهم می آورد.
 امکان استفاده در فضای آزاد:
 امکان برپایی این نوع سیستم قفسه بندی در فضای آزاد نیز ممکن میباشد. به جهت استفاده از فولاد گالوانیزه در ساختار این نوع قفسه فلزی مقاومت بالایی در برابر رطوبت و شرایط آب و هوایی مختلف دارد.
 مزایای قفسه بندی صنعتی کانتی لور:
  - قابلیت طراحی و نصب به صورت سفارشی
-  مقرون به صرفه و اقتصادی
- ذخیره سازی امن
- افزایش بهره وری انبار
-  امکان دسترسی آسان و سریع به کالاها فراهم میباشد
 
لیست قیمت قفسه بندی فلزی بازویی بهمن ماه 1402:
 
جهت استعلام قیمت به روز و سفارش قفسه فلزی بازویی با کارشناسان شرکت شلف سازان تماس حاصل فرمایید.


سفارش از طریق واتساپ