قفسه بندی فلزی | قفسه بندی انباری | شلف سازان | قفسه هایپرمارکتی یکطرفه دیواری

قفسه هایپرمارکتی یکطرفه دیواری

قفسه بندی هایپرمارکتی یکطرفه دیواری  يکی از ضروريات هر هایپرمارکتی است که به محيط آن نظم می بخشد. صنایع قفسه بندی فلزی شلف سازان یکی از بزرگترین عرضه کنندگان قفسه هایپرمارکتی دیواری در کشور میباشد.  قفسه هایپرمارکتی يکطرفه ، بسيار محکم و مقاوم بوده و براي چيدن انواع کالاها از سبک تا سنگين قابل استفاده می باشد. این نوع قفسه بندی فلزی در ابعاد و طبقات مختلف قابل سفارش میباشد و همچنین امکان نصب اکسسوری های مختلف را نیز دارا میباشد.یکی از نقاط ضعف این نوع قفسه بندی عدم امکان جابجایی ساده آن است.اما مزایایی چون مقرون به صرفه بودن و سهولت نصب و کاربردهای فراوان آن تا حدودی این نقص را رفع نموده است .

 از سیستم قفسه بندی هایپرمارکتی دیواری هم میتوان جهت شلف بندی هایپرمارکت ها استفاده کرد  .قفسه بندی دیواری هایپرمارکتی حتی برای استفاده در انبار منازل هم گزبنه مناسبی میباشد.

 مزایا و مشخصات فنی سیستم قفسه بندی فروشگاهی دیواری:
قفسه بندی ديواری هایپری طرح جدید ، دارای طبقات قابل تنظيم می باشد که نصب آن را بسیار ساده نموده است و نصب بازوها و کفی ها نياز به هيچ ، پيچ و مهره ای ندارد. همين امر باعث افزايش سرعت نصب می شود. بنابراين هنگام نصب آنها لازم نيست فروشگاه را تعطيل نماييد، هم چنين به هيچ ابزاری احتياج نداريد و می توانيد در حضور مشتريان و بدون ايجاد سر و صدا، به نصب و جابجايی طبقات اقدام نماييد. علاوه بر آن، مي توانيد ارتفاع طبقات اين قفسه هایپری يکطرفه را با توجه به محصولات چيده شده در آنها تغيير دهيد. شما می توانيد با توجه به نياز خود و محيط فروشگاهتان، اين قفسه فلزی ديواری را در ابعاد دلخواه سفارش دهيد.قفسه بندی فروشگاهی دیواری جدید، از جنس فلز بوده و دارای پوشش رنگ کوره ای الکترواستاتيک میباشد که در اثر شستشو با آب زنگ نمی زند، در نتيجه علاوه بر نظافت آسان قابل استفاده در محيط هايی با شرايط آب و هوايی متفاوت میباشد. رنگ قفسه ها خنثی بوده و به بهتر ديده شدن محصولات کمک می کند. قفسه هایپری ديواري قابليت نصب انواع اکسسوری مانند رگال ها، آويزها و انواع سبدها را دارا میباشد.پايه های قفسه بندی فروشگاهی ديواری در ارتفاع های  120و150و200و250و300 سانتيمتر و کفی  با طول های 50 و 70 و90 و عمق های 20و25و30و35و40 سانتيمتر قابل سفارش میباشد.
 
لیست قیمت قفسه فلزی هایپرمارکتی دیواری بهمن ماه 1402:
 
جهت استعلام قیمت به روز و سفارش قفسه فلزی هایپرمارکتی دیواری با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.


سفارش از طریق واتساپ