قفسه بندی فلزی | قفسه بندی انباری | شلف سازان | مقالات قفسه بندی فلزی


مقالات جدید قفسه بندی فلزی


سیستم قفسه بندی فلزی بالکی راک

قفسه‌ بندی فلزی راک کفپوشدار سنگین یا قفسه بندی بالکی راک جهت نگهداری اقلام دارای حجم نیمه سنگین و سنگین مورداستفاده قرار می‌گیرد. در این سیستم قفسه بندی فلزی حرکت بین طبقات از طریق پلکان و یا بالابر انجام می‌شود و جابجایی بار در طبقات توسط نفر و به‌صورت دستی و یا با استفاده از تجهیزات کمکی مانند چرخ‌دستی و کانوایر صورت می‌گیرد.

سیستم قفسه بندی راک صنعتی لانگ اسپن
قفسه بندی فلزی لانگ اسپن یا قفسه بندی راک لانگ اسپن یک راه حل کاملاً کاربردی برای هر مرکز ذخیره سازی انبار است که به دنبال گزینه ای انعطاف پذیر و ارزان برای بارگیری دستی کالاهای سنگین و بزرگ در انبارهای با ابعاد نسبتا بزرگ میباشد.قفسه بندی با دهانه طولانی یا لانگ اسپن  ، می تواند به راحتی متناسب با نیازهای مشتریان گرامی  ،تنظیم ، سازگار و نصب گردد . پیاده سازی قفسه بندی صنعتی لانگ اسپن سریع و آسان است ، بنابراین از اختلال در گردش کار مجموعه میکاهد.
 
قفسه بندی انباری صنعتی

Pallet Racking  یا سیستم قفسه بندی راک صنعتی محبوب ترین روش امروزی برای ذخیره کالاهای بسته بندی شده در انبار است. قدرت و انعطاف پذیری این نوع قفسه بندی فلزی آن را به گزینه ای مناسب برای تجهیز انبارهای مشاغل مختلف تبدیل کرده است.صنایع قفسه بندی شلف سازان متخصص اجرای سیستم های پالت رکینگ میباشد. سیستم قفسه بندی پالت راک یا سیستم قفسه بندی راک صنعتی در ارتفاع ، عرض و عمق های مختلف با در نظر گرفتن نوع کالا ، ایعاد آن و ظرفیت بارگیری مختلف پیاده سازی میگردد.

قفسه بندی فلزی راک با عمق دو برابر

قفسه بندی فلزی راک با عمق دوبرابر یا Double Deep Racking به نوعی پیکره بندی قفسه بندی فلزی انباری گفته می شود که در آن دو سیستم قفسه بندی پالت راک صنعتی پشت به پشت هم قرار گرفته باشد  . در این صورت عمق قرارگیری کالاها دو برابر شده و از فضای انبار استفاده بیشتری میشود.این نوع سیستم قفسه بندی امکان ذخیره سازی متراکم تر کالا ها را فراهم می آوردو بدین شکل فضاهای ارزشمند انبار ها کمتر به هدر میرود.گذاشت و برداشت کالاها در این نوع سیستم قفسه بندی فلزی کاملا ماشینی بوده و جهت انباشت کالاهای سنگین و نیمه سنگین مناسب میباشد.

سیستم قفسه بندی پیچ و مهره ای

سیستم قفسه بندی پیچ و مهره ای یکی از رایج ترین انواع سیتم های قفسه بندی فلزی میباشد. این نوع قفسه بندی انباری از نبشی های سوراخدار، کفه و پیچ و مهره تشکیل شده و از نصب بسیار آسان و سریعی بر خوردار است.سیستم قفسه بندی پیچ و مهره ای قابل استفاده در انبار های خانگی و انبارهای کوچک و متوسط میباشد.حداکثر تحمل بار بر روی هر طبقه 150 کیلو گرم بر متر مربع است و برای انباشت کالاهای سبک مناسب میباشد . ضمنا دسترسی به کالا ها کاملا تویط دست انجام میگیرد.

قفسه بندی راک صنعتی با کفپوش سیمی

سیستم های قفسه بندی راک صنعتی یا قفسه بندی فلزی پالت راک اصولا از کفپوش های فلزی یا چوبی استفاده میکنند . کفپوش های چوبی امکان خطر آتشسوزی را افزایش میدهند و کفپوش های فلزی هم امکان رد و بدل شدن هوا در بین کالاها را کاهش میدهند لذا قفسه بندی پالت راک صنعتی با کفپوش سیمی راهکاری مناسب برای رفع این ایرادات میباشد . کفپوش های سیمی سیستم قفسه بندی فلزی سیمی سبک و قوی بوده و  امکان تحمل بار تا وزن 1000 کیلوگرم یا 1500 کیلوگرم  را دارا میباشد.

سفارش از طریق واتساپ